banner

Acest site este cofinanțat din Fondul Social European prin Programul Operațional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013. Pentru informaţii detaliate despre celelalte programe cofinanţate de Uniunea Europeană, vă invităm să vizitaţi www.fonduri-ue.ro Conţinutul acestui material nu reprezintă în mod obligatoriu poziţia oficială a Uniunii Europene sau a Guvernului României

Conferința de final proiect POSDRU

26 Noiembrie 2015

Conferința de închidere a proiectului POSDRU „Însoțește-ne la Bordul Carierei!” va avea loc în data de 4 decembrie 2015, la Hotel Ramada din Cluj-Napoca. Vă așteptăm cu drag, pentru a împărtăși cu dumneavoastră rezultatele spectaculoase pe care le-am obținut în implementarea acestui proiect de succes.

Mai multe detalii sunt disponibile pe website-ul proiectului, www.scoalastewardese.ro.

Parteneri