banner

Acest site este cofinanțat din Fondul Social European prin Programul Operațional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013. Pentru informaţii detaliate despre celelalte programe cofinanţate de Uniunea Europeană, vă invităm să vizitaţi www.fonduri-ue.ro Conţinutul acestui material nu reprezintă în mod obligatoriu poziţia oficială a Uniunii Europene sau a Guvernului României

Eveniment de succes: Selecția FLYNAS de la Cluj-Napoca

17 Octombrie 2015

Selecția FLYNAS, organizată de RSC CONSULTING la Cluj-Napoca, în data de 16 octombrie 2015, a fost un eveniment de real succes. Reprezentanții companiei de aviație FLYNAS s-au declarat mulțumiți de numărul de candidate și de prestanța acestora în cadrul probelor pe care le-au susținut. 

Ne bucurăm că avem ocazia să organizăm astfel de evenimente de selecție în vederea angajării pentru persoanele tinere din România care au un interes real în a practica această meserie. Le felicităm pe candidatele declarate admise și le dorim mult succes în continuare și... cer senin!

Galerie foto

  • Eveniment de succes: Selecția FLYNAS de la Cluj-Napoca
  • Eveniment de succes: Selecția FLYNAS de la Cluj-Napoca
  • Eveniment de succes: Selecția FLYNAS de la Cluj-Napoca
  • Eveniment de succes: Selecția FLYNAS de la Cluj-Napoca
  • Eveniment de succes: Selecția FLYNAS de la Cluj-Napoca
  • Eveniment de succes: Selecția FLYNAS de la Cluj-Napoca
  • Eveniment de succes: Selecția FLYNAS de la Cluj-Napoca

Parteneri