banner

Acest site este cofinanțat din Fondul Social European prin Programul Operațional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013. Pentru informaţii detaliate despre celelalte programe cofinanţate de Uniunea Europeană, vă invităm să vizitaţi www.fonduri-ue.ro Conţinutul acestui material nu reprezintă în mod obligatoriu poziţia oficială a Uniunii Europene sau a Guvernului României

„ÎNSOȚEȘTE-NE LA BORDUL CARIEREI!” - proiect POSDRU de succes

13 August 2015

Proiectul POSDRU „ÎNSOȘEȘTE-NE LA BORDUL CARIEREI!”  a fost declarat un proiect de succes de către Ministerul Fondurilor Europene și AM POSDRU, în sesiunea de dialog cu beneficiarii „Lecții învățate din POSDRU”, organizată la Timișoara, în data de 29 iulie 2015.

Vă invităm să citiți comunicatul de presă al RSC CONSULTING, cu ocazia demarării ultimei serii de curs în cadrul proiectului.

Parteneri