banner

Acest site este cofinanțat din Fondul Social European prin Programul Operațional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013. Pentru informaţii detaliate despre celelalte programe cofinanţate de Uniunea Europeană, vă invităm să vizitaţi www.fonduri-ue.ro Conţinutul acestui material nu reprezintă în mod obligatoriu poziţia oficială a Uniunii Europene sau a Guvernului României

S-au epuizat locurile pentru cursurile gratuite de Însoțitor de bord, oferite în cadrul proiectului

20 August 2015

Locurile disponibile pentru cursurile gratuite de Însoțitor de bord, oferite de RSC CONSULTING în cadrul proiectului „ÎNSOȚEȘTE-NE LA BORDUL CARIEREI!” s-au epuizat. Le mulțumim cursantelor și absolventelor Școlii de Stewardese RSC CONSULTING și le felicităm pentru rezultatele obținute!

Invităm persoanele interesate de urmarea unui curs de Însoțitor de bord să consulte website-ul www.rsc-consulting.ro și pagina Facebook RSC CONSULTING pentru a afla detaliile referitoare la următoarele serii de curs, furnizate începând din luna octombrie 2015, contra unei taxe de școlarizare, la Cluj-Napoca.

Parteneri